Hakkımızda

Certest Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş. olarak,

-Personel Belgelendirme,

-Periyodik Kontroller alanında

Yetkin ve deneyimli teknik kadromuz ile konusunda ülkemizin lider bir kuruluşu olmak üzere 2015 yılında faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Certest kurucularının mesleki bilgi, yetkinlik ve deneyimleri ile profesyonel kadromuzun faaliyet alanlarımızdaki bilgi, yetkinlik ve deneyimleri bir araya getirilerek öncelik hizmetin içerik ve sunuş kalitesi olmak üzere müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde organizasyon yapımız oluşturulmuştur.

Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyisini en hızlı olacak şekilde yapabilmek için saha operasyonlarını yürütmek üzere teknik kadromuz oluşturulmuş olup bu çalışmaları desteklemek üzere gerekli yazılımlar sahada, ofisimizde ve sınav merkezlerimizde kullanılmaktadır.

Şirketimiz faaliyetlerini TS EN ISO/IEC 17024 standardı ile TS EN ISO/IEC 17020 standardı şartlarına göre kurmuş olduğu sistem ile yürütmekte olup; TÜRKAK tarafından akredite, MYK tarafından da sınav ve belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite sistemimiz Kalite Yöneticimiz tarafından işletilmektedir. Personel belgelendirme hizmetleri, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı gereği periyodik olarak kontrol edilmesi gereken basınçlı kaplar ile kaldırma iletme ekipmanlarının kontrolü olmak üzere çok çeşitli alanda müşterilerimize tarafsız ve bağımsız olarak hizmet sunmaktayız.