Online Başvuru

Belgelendirme başvurunuzu sitemizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için TIKLAYIN!

Yukarıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfadan başvuru yapmak istediğiniz yeterliliği seçiniz.

Açılan sayfada her bir birimin sınav ücret ayrıntısını göreceksiniz. Burada "Hızlı Kayıt Ol" butonuna bastığınızda başvuru için bir ekran açılacaktır.

Buraya İsim, Soyisim, TC Kimlik No ve Telefon Numaranızı yazarak "Ön Başvuruyu Gönder" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ya da "Tam Başvuru İçin İlerle" diyerek diğer bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

"Ön Başvuruyu Gönder" dediğiniz zaman, sınav talebinde bulunduğunuz yeterlilikte açılacak ilk sınav öncesi sizinle iletişime geçilecek ve başvuru formunu doldurmanız için ofisimize davet edileceksiniz.

"Tam Başvuru İçin İlerle" dediğinizde ise başvuru formunda size sorulacak tüm sorulara cevap vermiş olacaksınız ve başvuruyu tamamladığınızda başvuru formunuz hazırlanmış olacak. Dilerseniz başvuru formunuzun çıktısını alıp, imzalayarak aşağıdaki ofis adresimize kargo/posta yoluyla gönderebilir ya da elden teslim edebilirsiniz.

Sınav ücreti CERTEST'in aşağıda belirtilen banka hesabına adayın ad-soyad, TC Kimlik No ve sınava girilecek yeterlilik açıklamaları belirtilerek yatırılmalıdır.

Başvurunuzun tamamlanabilmesi için başvuru formunun imzalı asıl nüshasını kuruluşumuza göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru formunun imzalı halinin tarafımıza ulaşmadığı durumlarda sınav kaydı yapılamamaktadır.

Certest Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Adres: Kartaltepe Mh. Uzun Sk. No:15-17/A Küçükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 471 10 02

Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube: SEFAKÖY
IBAN NO: TR80 0006 4000 0011 0732 1255 66